27 Ağustos 2012 Pazartesi

SİMİN BARİ DUETİ TÜM ORTA DOGU MUZİK KANALLARINDABüyük bir Sevgi,dostluk ve tolerans dueti olan SIMIN BARI insanlık kardeslik düeti sonunda tüm Orta Dogu ve İran Muzik kanallarında yer alıyor.Cok genis bir cografyada yer alan video klibin basarısı sonucu Amerikan Muzik ve radyo kanallarında da yer almaya basladı.
Orta Dogunun idol ismi SATTAR ve Türkiye nin Dünya ca ünlü Diplomatik en güclü sesi Ersin Faikzade nin seslendirdigi, Aranjörlügünü Selcuk Gönüldas,  İranlı Ünlü Yönetmen Amir Tahrian ve Genc Yönetmen Adil Yirmibes'in üstlendigi Video uzun yıllar zevkle seyredilecek ve arsivlerde yer alacak.Londra Sanat ve Diplomasi Akademisi sponsorlugunda 3 kıtada cekimleri yapılan alt yapısı seslendirmeleri ve aranjesi ile eser video klip ile taclandı.
Ersin Faikzade bugunlerde Orta Dogunun yeni idolu olarak görülmekte. Yeni farsca eserler seslendirmesi icin orta doguda büyük istekler almakta.Tv lerdeki anketlerde bir numara gorunuyor video klip .
 
 
Büyük Özveri ile  menfaat karsılık beklemeden sadece dostluk icin yapılan Muhtesem Klip'in Genc ünlü yönetmenleri Adil Yirmibes ve Amir Tahrian,Aranjör Selcuk Gonuldas' a sonsuz tesekkurler.
                Ersin Faikzade
 
Video Klip Pek cok orta dogu ülkesi müzik kanallarında yer almakta özellikle Amerikadan yayın yapan pek cok radyo ve RadioJavan da liste bası olmustur.Dostluk icin yapılan bu düet icin calısan emegi gecen herkese sonsuz tesekkurler.
 
 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Ben Ersin Faikzade,Göstermis oldugunuz ilgiye sonsuz tesekkurler ediyorum.Saygılarımla.